Kurumsal

KURUMSAL

 

1 Ocak 2004 tarihinde, Konya Organize Sanayi Bölgesinde 25000 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda üretime başlayan Etap Kimya, Toz Deterjan, Sıvı Deterjan,  Asit Grubu Deterjan ve Endüstriyel Temizlik Ürünleri üretmekte olup, Türkiye’de Toz deterjan kulesine sahip 4 firmadan birisidir.

 

TOZ DETERJAN ÜRETİM KULESİNDE; elde yıkama toz deterjan ve otomatik çamaşır makinaları için matik deterjanları,

 

SIVI DETERJAN ÜRETİM TESİSİNDE; sıvı bulaşık deterjanı, yumuşatıcı, cam ve yüzey temizleyicileri, mutfak-banyo temizleyicileri, asit ve alkali bazlı ev temizlik ürünleri

 

KOZMETİK ÜRETİM TESİSİNDE ise  sıvı el sabunu ve şampuan üreterek Türkiye’nin önde gelen deterjan üreticilerinden biri haline gelmiştir

 

Ana markalarımız Yetiş ve Puffy dışında Şef, Çiğdem, Renax, Hail ve Yetgon markalarımızla sektörde çeşitliğimizi sürdürmekteyiz. Üretimde Kalite ve Standardı temel prensip edinen firmamız, ulusal zincir mağazaların Private Label deterjan üretimlerini de gerçekleştirmektedir.


Dış ticarette “PUFFY” markamız ile önemli atılımlar gerçekleştirmiş olup, Ortadoğu,  Türk Cumhuriyetleri, Afrika ve Balkan Ülkelerine ihracat yapmaktayız. Yeni pazarlar için de ihracat çalışmalarımız devam etmektedir

İç piyasada da “YETİŞ” markamız ile önemli yatırımlar yapan firmamız, oluşturduğumuz bölge bayileri ile geleneksel kanal ve perakande sektörüne hizmet vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

Tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, “sürekli gelişim ve sürekli değişim” ilkeleri ile AR&GE ve ÜR&GE  çalışmalarına devam etmektedir.
Bunun sonucunda oluşturulan kalite standartlarını uygulayarak kimya sektörüne innovatif yeni ürünler ve hammaddeler kazandırmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli, hesaplı ve yeni ürünlerle sektöründe lider firma olmaktır.